Dom, ul. Równikowa
Równikowa, Straszyn, pomorskie
- 839 000 zł
- 126,35 m²
- 6 640,28 zł/m²
Mariusz Piskorz
Skontaktuj się
Dom, ul. Równikowa
Równikowa, Straszyn, pomorskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Dom, ul. Równikowa
Zaktualizowane: 14 maja 2026
839 000 zł 126,35 m² 6 640,28 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
bliźniak
6
580 m²
-
2026
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
bliźniakLiczba pokoi:
6Powierzchnia działki:
580 m²Miejsce postojowe:
-Rok budowy:
2026Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 839 000 zł (6 640,28 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Straszyn)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 126,35 m², 6 pokoi, 2 łazienki; stan: do wykończenia
- Budynek: bliźniak; rok budowy: 2026
- okna: plastikowe
- Działka: 580 m²
- kształt: prostokąt; teren pochyły
- dojazd drogą utwardzoną
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: alarm
- Źródło: biuro nieruchomości: MB Invest Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: 25/17221/ODS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Równikowa, Straszyn, Pruszcz Gdański, gdański, pomorskie
- Otoczenie: las
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa
Opis nieruchomości
Szukasz domu w okolicach Trójmiasta położonego w otoczeniu przyrody oraz wszechogarniającej zieleni? Ta propozycja skierowana jest właśnie dla Ciebie.
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, którą kierujemy do miłośników ciszy, spokoju oraz relaksu, z dala od zgiełku miejskiego, ale jednocześnie z bardzo dobrą infrastrukturą drogową, gwarantującą łatwy dostęp do Trójmiasta czy Pruszcz Gdańskiego. (...)