dowolna

Mieszkania z aneksem Straszyn - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plutona

Straszyn,pomorskie

429 000 zł48 m² 8 993,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

+ tak w skrócie: klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Modre w Straszynie. Mieszkanie o powierzchni 47,7 m2, znajduje się w kameralnym budynku na ostatnim drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Straszyn,pomorskie

365 000 zł37 m² 9 798,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szukasz mieszkania dwupokojowego dostępnego na już? Mam idealną propozycję Może to być Twoje pierwsze M lub kolejne jako lokata kapitału pod wynajem. Mieszkanie dwupokojowe, środkowe, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Starogardzka

Straszyn,pomorskie

239 000 zł27 m² 8 786,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zalety nieruchomości: - bliskość obwodnicy - 15 minut do centrum Gdańska - 2 km do Jeziora Straszyńskiego - Możliwość własnej aranżacji - Balkon - Komórka Lokatorska mieszkanie: na metraż 27,20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starogardzka

Straszyn,pomorskie

300 000 zł28 m² 10 563,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szukasz kawalerki W cichej okolicy? - idealnie trafiłeś! mieszkanie: ustawna, słoneczna, w pełni wyposażona kawalerka. Nie wymaga jakiegokolwiek wkładu finansowego. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Starogardzka

Straszyn,pomorskie

300 000 zł28 m² 10 563,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dworcowa

Straszyn,pomorskie

419 000 zł55 m² 7 618,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie- bez pośredników Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na spory ogródek 109 m obsadzony tujami, balkon 12,56 m, 2 sypialnie, łazienka, przedpokój W cenie również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starogardzka

Straszyn,pomorskie

349 000 zł39 m² 8 916,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz 2-pokojowego mieszkania W cichej okolicy? - idealnie trafiłeś! atuty: - ciekawa lokalizacja blisko obwodnicy - Nowe budownictwo - Spora ilość miejsc parkingowych - Zielone osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jowisza

Straszyn,pomorskie

690 000 zł81 m² 8 518,52 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż słoneczny apartament 3 pokojowy znajdujący się na I piętrze w kamienicy na osiedlu Modrym w Straszynie. Mieszkanie jest od strony południowo-wschodniej jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Dworcowa

Straszyn,pomorskie

425 000 zł62 m² 6 877,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szukasz 4-pokojowego mieszkania, gotowego do wprowadzenia bez nakładów finansowych W bezpośrednim sąsiedztwie gdańska? idealnie trafiłeś! atuty: - mieszkanie wyposażone, gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoffmanna

Straszyn,pomorskie

1 300 zł49 m² 26,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Serdecznie Mieszkanie własnościowe do wynajęcia przy ulicy Inż. A. Hoffmanna 4/24 w Straszynie koło Gdańska. Położone na cichym i spokojnym osiedlu nad rzeką Radunią, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starogardzka

Straszyn,pomorskie

157 850 zł39 m² 4 075,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowo oddane mieszkanie w stanie developerskim o wysokim standardzie wykonania i wykonczenia przez lokalnego developera na os. Mlody Straszyn w Straszynie. Osiedle stanowi 5 budynkow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Saturna

Straszyn,pomorskie

350 000 zł76 m² 4 599,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim (76,1m2) z własnym ogródkiem (227m2). Położone na prestiżowym osiedlu Modre w Straszynie. Malowniczy teren o wysokich walorach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Saturna

Straszyn,pomorskie

56 m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Lokal mieszklany nr 10 w budynku nr 10 przy ulicy Saturna w Straszynie- w stanie do wykończenia, składajacy się z salonu z anksem kuchennym, 2 pokoi, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Straszyn

Straszyn,pomorskie

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Pilnie sprzedam! Ekskluzywne mieszkanie na malowniczym Osiedlu Modrym w Straszynie. Wykończone w najwyższym standardzie, umeblowane, gotowe do wprowadzenia się. I piętro, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Straszyn

Straszyn,pomorskie

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Straszyn

Straszyn,pomorskie

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie, wysoki standard, bezczynszowe (100 zł m-e,tylko fundusz remontowy), aneks kuchenny z jadalnią 20 m kw. dwie sypialnie, 16 + 8 m kw. Łazienka 4 m kw. z wanną.