Mieszkanie, ul. Spokojna

Spokojna, Straszyn, pomorskie

  • 836 000 zł
  • 93,35 m²
  • 8 955,54 zł/m²

Zdjęcie

Wiktoria Wolska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Spokojna

Spokojna, Straszyn, pomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

836 000 zł

93,35 m²

8 955,54 zł/m²

Mieszkanie, ul. Spokojna

Zaktualizowane: 13 maja 2026

836 000 zł 93,35 m² 8 955,54 zł/m²

Piętro:
1/1
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2011
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/1

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2011

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 836 000 zł (8 955,54 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: styczeń 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 93,35 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: rok budowy: 2011
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/1, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, ogródek
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie wody
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: alarm, drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przestronne mieszkanie z antresola!

LOKALIZACJA:
Mieszkanie jest zlokalizowane w Straszynie, malownicze miejsce położone nad rzeką Radunią poniżej jeziora Straszyńskiego. Większość tutejszej zabudowy powstała w XXI wieku a wokół rejonów zamieszkanych są hektary terenów zielonych, kilometry ścieżek rowerowych jak i pieszych. Blisko zlokalizowany jest duży plac zabaw i skatepark. Ponadto przepiękne, majestatyczne jezioro, lasy, dziesiątki łąk i rzeka Radunia. (...)

Agent

Wiktoria Wolska

798 568...

798 568 568

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Wiktoria Wolska

798 568...

798 568 568

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.