Mieszkanie, ul. Spokojna
Spokojna, Straszyn, pomorskie
- 639 000 zł
- 58,61 m²
- 10 902,58 zł/m²
Katarzyna Rawick...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Spokojna
Spokojna, Straszyn, pomorskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie, ul. Spokojna
Zaktualizowane: 12 maja 2026
639 000 zł 58,61 m² 10 902,58 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
2/2
3
2012
przynależne na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
2/2Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2012Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 639 000 zł (10 902,58 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 58,61 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2012
- Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 189 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
- opomiarowanie wody
- Internet
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: PARTNERZY AGENCJA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: PAN515288
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Spokojna, Straszyn, Pruszcz Gdański, gdański, pomorskie
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, apteka, przystanek autobusowy, plac zabaw
Opis nieruchomości
Oferujemy wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,61 m², zlokalizowane na 2. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Spokojnej - jednej z najbardziej pożądanych, cichych ulic w Straszynie. Powierzchnia liczona po podłodze przekracza 70 m² dzięki praktycznym skosom, które zwiększają możliwości aranżacyjne. (...)
798 568...
798 568 568