dowolna

Nieruchomości Straszyn - Oferty sprzedaży nieruchomości

112 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

112 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

579 000 zł65,20 m² 8 880,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Galaktyczna 6 to nowoczesny budynek wielorodzinny, obejmujący osiem funkcjonalnych i przestronnych mieszkań o powierzchni 65 oraz 60 m2. Każde mieszkanie posiada niezależne wejście,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 000 zł63,51 m² 8 707,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, tarasu i ogródka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł57 m² 9 105,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

533 000 zł58,47 m² 9 115,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

o nowych ogłoszeniach

599 000 zł1 288 m² 465,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna dla osób szukających miejsca pod wyjątkowy, nowoczesny dom o charakterze mini-rezydencji. Jeśli marzysz o domu w otoczeniu natury, a jednocześnie cenisz doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 000 zł289 m² 16 089,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom, który łączy nowoczesne technologie z nieprzemijającą elegancją. Jeśli marzysz o spokojnym życiu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z wygody.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł133 m² 9 015,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:486 m²

Lokalizacja: dom znajduję się na Osiedlu Leśna Dolina położonego w Straszynie, zaledwie 10 km od centrum Gdańska. Straszyn posiada szkołę, przedszkola, sklepy, restauracje oraz liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł100 m² 9 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:62 m²

Lokalizacja: dom znajduje się na kameralnym osiedlu domów szeregowych w Straszynie, w otoczeniu lasów oraz licznych ścieżek pieszych i rowerowych, zaledwie 10 minut od jeziora. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł55,30 m² 11 030,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, w niezwykle malowniczej i urokliwej miejscowości, z bezpośrednim dostępem do strefy przyrody, otoczonej rozległymi terenami zielonymi, jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 087 m² 459 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona, słoneczna działka na nowym osiedlu domów nad jeziorem! Straszyn! lokalizacja: nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Straszyn. To doskonały wybór dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł945 m² 407,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w spokojnym miejscu na przedmieściu Gdańska. Świetnie skomunikowana okolica z węzłem Straszyn (trasa S6, s7 , autostrada A1, obwodnice Trójmiasta). Teren objęty planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł65,20 m² 8 880 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort codziennego życia z ciszą, przestrzenią i bliskością natury - to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

689 000 zł58 m² 11 879,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, do których od razu chce się wrócić. Ta nieruchomość w Straszynie zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł182,23 m² 7 078,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 182,23m2, posadowiony na działce o powierzchni 600 m2. Budynek składa się z: I. Przyziemia: garaż, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 350 zł29,96 m² 10 692,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Piękne i nowoczesne mieszkanie na sprzedaż Straszyn k. Pruszcza Gdańskiego. Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 29,96 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł57,73 m² 10 566,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie na sprzedaż - Straszyn, 15 minut od Gdańska Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż, nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,73 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł229 m² 5 459 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:614 m²

Oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaż niezwykły dom w Straszynie, w wyjątkowej cenie. Atuty nieruchomości: - kameralna ulica, - znakomita lokalizacja, - przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł126,35 m² 6 640,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Szukasz domu w okolicach Trójmiasta położonego w otoczeniu przyrody oraz wszechogarniającej zieleni? Ta propozycja skierowana jest właśnie dla Ciebie. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł1 915 m² 861,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka mieszkaniowo-usługowa 1915 m - Straszyn | blisko Gdańska | duży potencjał Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 1915 m , położone w Straszynie -.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł110 m² 6 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Atuty: - duży dom wolnostojący - Duża, zadbana działka - Cicha okolica - 4 kondygnacje - Funkcjonalny układ domu, stwarzający nieograniczone możliwości aranżacyjne - Ogrzewanie gazowe, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł4 447 m² 2 001,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna pod zabudowę usługowo-mieszkaniową. Działka jest zlokalizowana w wyjątkowo atrakcyjnej części Straszyna, w sąsiedztwie zabudowy wielorodzinnej i osiedlowego.

Szczegóły ogłoszenia

3 447 600 zł11 492 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę ekstensywną, atrakcyjna lokalizacja. Lokalizacja/osiedle: działka zlokalizowana w Straszynie, w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Od tyłu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

17 900 000 zł3 273 m² 5 468,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 155 m²

Niniejszym oferujemy państwu na sprzedaż obiekt komercyjny zlokalizowany W straszynie K.GDAŃSKA. Nieruchomość składa się z: a) działka nr 189/11, o powierzchni 1,97ha zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł2 996 m² 198,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2996 m , położona niedaleko lasu w miejscowości Kleszczewko, 5 km od centrum Pruszcza Gdańskiego, 16 od centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-20

1 699 000 zł390 m² 4 356,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:292 m²

Dom w zabudowie szeregowej Rotmanka | ul. Topolowa ok. 390 m | 4 poziomy 390 m funkcjonalnej przestrzeni, rozłożonej na 4 kondygnacjach (3 piętra + poddasze ) idealne dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

13 700 000 zł29 384 m² 466,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość niezabudowana o powierzchni 29384m2 zlokalizowana w Straszynie przy Obwodnicy Trójmiasta oraz w bardzo bliskiej odległości od Obwodnicy Południowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł101,56 m² 11 805,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:151 m²

Bezczynszowy dom w Straszynie przy ul. Kwiatowej - komfort, styl i spokój w jednym! Prezentacja oferty wideo: Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł74 m² 10 743,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 73,69 m , zlokalizowane w Straszynie przy ul. prof. Zdzisława Pidka,.

Szczegóły ogłoszenia

836 000 zł93,35 m² 8 955,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Przestronne mieszkanie z antresola! lokalizacja: mieszkanie jest zlokalizowane w Straszynie, malownicze miejsce położone nad rzeką Radunią poniżej jeziora Straszyńskiego. Większość.

Szczegóły ogłoszenia

528 037 zł59,33 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zamieszkaj w klimatycznym mieszkaniu w Straszynie - 2 pokoje | 59,33m. Prezentujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59,33.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł146,50 m² 8 532,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny w domu wolnostojącym, zlokalizowany w Straszynie przy ul. Konwaliowej - w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w bezpośrednim otoczeniu Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł263,88 m² 4 737 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:610 m²

Dom podpiwniczony dla dużej rodziny lub pod hostel. Atuty: - możliwość utworzenia 3 osobnych mieszkań - 3 osobne wejścia (do odtworzenia), - nowe okna, grzejnika oraz instalacja hydrauliczna.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł916 m² 981,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o numerze ewidencyjnym 275/67 obręb 0016 Straszyn, o powierzchni 916 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w przy ulicy Chabrowej 1 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł1 278 m² 490,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1278 m2 w mpzp oznaczona (mj zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna) położona w Straszynie - działka w cenie 510 tys. zł netto doliczyć.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 309 m² 458,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Straszyn przy ulicy Diaglezjowej o powierzchni 1309 m2. Straszyn to dynamicznie rozwijająca się miejscowość. Znajdujące się w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 055 zł39,76 m² 9 935,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne, narożne mieszkanie 2-pokojowe. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, żłobek,.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 000 zł290 m² 16 034,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł200 m² 7 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowy dom w Starszynie - przestrzeń, komfort i styl w jednym miejscu. Odkryj nieruchomość, która łączy ponadczasową elegancję z nowoczesnym komfortem. Ten przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł180 m² 8 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Skrajny szereg, zaprojektowany przez uznaną trójmiejską pracownię architektoniczną, realizacja indywidualnego, niekatalogowego projektu, gwarantująca unikatowy charakter i architektoniczną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 731 zł77,77 m² 8 856 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Straszynie - miejsca na mapie, które łączy bliskość natury i miasto na wyciągnięcie ręki!.